Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020    

 

Nazwa zajęć

Sala

Dzień/dni realizacji

Godziny realizacji

Klasy

„Zagrajmy w literki”

Prowadzący zajęcia:

Kamila Richert

 

       32

         środa

       12:05-12:50

      Ia

Zajęcia doskonalące naukę czytania, pisania, liczenia, rozumienia

Prowadzący zajęcia:

Agata Dzionk

 

       33

          środa

        12:05-12:50

       2a

„Szkolna pomoc”

Prowadzący zajęcia:

Elżbieta Gostomska-Cyrzan

 

     czytelnia

          wtorek

         11:15-12:00

      0-3

„Matematyka w działaniu”

Prowadzący zajęcia:

Joanna Klein

 

gabinet psychologa

           środa

          12:05-12:50

      5a

„Z polszczyzną za Pan brat”

Prowadzący zajęcia:

Halina Littwin

 

         11

      poniedziałek

           13:50-15:25

      8

„Spotkania z językiem polskim”

Prowadzący zajęcia:

Anna Reich

 

         12

            środa

           13:50-14:35

      7

 "We Speak English" oraz "Writing Is Fun" zajęcia doskonalące wypowiedzi ustne i pisemne

 Prowadzący zajęcia:

 Joanna Kania

 

         13  środa 1 raz w miesiącu             13.50-14.35       7

Koło polonistyczne

Prowadzący zajęcia:

Maria Karcz

 

         4

 

         4

          wtorek

 

        czwartek

          13.00-14:35

 

          12:05-12:50

      VIb

 

      Vla / IV

Koło czytelnicze

Prowadzący zajęcia:

Karol Jasek

 

         14

           piątek

          13.00 - 13.45

      8b

„Z informatyką ku przyszłości”

Prowadzący zajęcia:

 Adam Formela

 

         8

         8

           wtorek

           piątek

          13:50 – 14.35

          13.50 – 14.35

       8

Przygotowania do Turnieju BRD

Prowadzący zajęcia:

 Adam Formela

 

        8

 

           piątek

          13.00 – 13.45

 

       6

Zajęcia z języka angielskiego przygotowanie do egzaminu

Prowadzący zajęcia:

Paweł Kikolski

 

 

        13

co drugi czwartek

          13:50-14:35

       8

„English is fun”

Prowadzący zajęcia:

Katarzyna Czajkowska

 

        11

           środa

          12:05-12:50

      4

„Z matematyką na Ty”

Prowadzący zajęcia:

Beata Plichta

 

        12

     poniedziałek

          13:00-13:45

      6

„Matematyka jest ok”

Prowadzący zajęcia:

Anna Apollo

 

        12

           czwartek

           13:00-13:45

       5

Wyszywanki

Prowadzący zajęcia:

Magda Zawistowska

 

        15

            środa

          13:00-14:35

      4-5

„Klub Młodego Chemika”

Prowadzący zajęcia:

Aleksandra Stępień

 

         6

            środa

          13:50-14:35

      8b

Konsultacje

Prowadzący zajęcia:

Marek Żołna

 

         6

         czwartek

          12:05-14:35

      5-8

 „Do you speak English”

 Prowadzący zajęcia:

Anna Malinowska

 

         7

            środa

          13:50-14:35

      8

„Klub Motyli Książkowych”

Prowadzący zajęcia:

Dorota Rudnik-Pestka

 

czytelnia

          wtorek

         13:00-13:45

     1-3

SKS dla dziewcząt

Prowadzący zajęcia:

Wojciech Mielewczyk

 

        24

          wtorek

           środa

         13.50 – 14.35

         13.50 – 14.35

 

     6-8

SKS dla chłopców

Prowadzący zajęcia:

Jerzy Meissner

        24

          wtorek

          piątek

         13:00-13:45

         13:50-14:35

     4-6

Zajęcia sportowe  dla dziewcząt– unihokej

Prowadzący zajęcia:

Krzysztof Regliński

        24

          sobota

         9:00-10:30

     7-8

SKS dla chłopców

Prowadzący zajęcia:

Jan Górski

        24

      poniedziałek

         14:40-15:25

     4-8

„Mali artyści”

Prowadzący zajęcia:

Izabela Litwiniuk-Grodnicka

 

         13

           piątek

         13:00-13:45

      1-6

Szkolne Koło PCK -wolontariat

Prowadzący zajęcia:

Elżbieta Lellek

 

         15

         czwartek

         13:00-13:45

      4-8

Dodatkowe zajęcia - płatne

„Yes English School for Children”

Prowadzący zajęcia:

Jarosław Jastrzębowski

        31

     poniedziałek

         wtorek

         13:50-14.35

         13:50-14.35

      4-8

Gimnastyka

Prowadzący zajęcia:

Agata Pietrzyk

sala korekcyjna

         wtorek

        czwartek

         13:00-15:00

         13:00-15:00

 

El’Dance

Prowadzący zajęcia:

Elżbieta Raczyńska

sala korekcyjna

         środa

         13:00-15:30

 

Pomorska Szkoła Walki

Karate Kyokushin

sala korek.

Hol „A”

Hol „A”

      poniedziałek

          wtorek

          piątek

         13:00

         13:00

         13:00

      0-4

      0-4

      5-8

Gokken

Hol „A”

          środa

         13:00-13:45

 

 

 

25 lat historii

Poznaj nas lepiej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
94 0.17640209197998