11 listopada 2020

Tydzień dla Niepodległej

W ramach obchodów Tygodnia dla Niepodległej uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym. Po długiej naradzie komisja wybrała najciekawsze prace w kategorii KOTYLION i kategorii GODŁO POLSKI.

A oto wyniki konkursu:

3. Oliwia Klinder kl. 3A

Wyróżnienie:

Wiktor Pallach kl. 3A

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium oraz uczniowie wyróżnienie po powrocie do szkoły odbiorą dyplomy i nagrody. Pozostałe dzieci otrzymają nagrodę pocieszenia. Poza tym wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują ocenę celującą z plastyki lub techniki.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za tak liczny udział w konkursie, ciekawe pomysły

i cudowne prace. Szczególne podziękowanie kieruję do klasy IIB. Prawie wszyscy uczniowie tej klasy wykonali pracę konkursową. Cała klasa w nagrodę po powrocie ze szkoły otrzyma dodatkowo słodką niespodziankę.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym uczniom i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Aleksandra Kusznierczuk